PR Home
Vivi Takskärm, Svart 61cm
.
999 kr
Beställningsvara. ca 2-3 veckor
Vivi takskärm är en vid bredbrättad och vågformad lampskärm tillverkad av svart metallgaller. Snygg i många miljöer och ger fina reflektioner när den är tänd. Välj ett takupphäng till i textil, plast eller metall. Matchar med lampor från serien Grid. Diam 61cm, höjd 16cm. E27 ringfäste. Takupphäng, takkontakt och ljuskälla ingår ej.
| Artikelnummer | PR2606103 |
| EAN-kod | 7330976129478 |
| Varumärke | PR Home |
| Fäste | Ringfäste E27 |
| Djup | 61 cm |
| Höjd | 16 cm |
| Bredd | 61 cm |
| Färg | Svart |
| Material | Metall |
| Leverantörens artikelnummer | 2606103 |