PR Home
Saigon Takskärm Svart 18cm
279 kr
Ord.pris: 349 kr
Spara 70 kr
Lägsta pris 30 dagar innan prissänkningen: 279 kr
Beställningsvara. ca 1-2 veckor
Saigon, en utomhusskärm i konstrotting. Konstrotting är ett tåligt material som klarar väder och vind. Den flätade strukturen skapar ett vackert ljusspel. Sladdställ för utomhusbruk köpes separat. Höjd 20cm, bredd 18cm och djup 18cm.
| Artikelnummer | PR7018 |
| EAN-kod | 7330976105168 |
| Varumärke | PR Home |
| Fäste | Ringfäste E27 |
| Watt | Max 40W |
| Djup | 18 cm |
| Höjd | 20 cm |
| Bredd | 18 cm |
| Färg | Svart |
| Material | Poly Rotting |
| Övrigt | För utomhusbruk |
| Leverantörens artikelnummer | 7018 |