PR Home
Saigon Takskärm Svart 28cm
439 kr
Ord.pris: 549 kr
Spara 110 kr
Lägsta pris 30 dagar innan prissänkningen: 439 kr
Beställningsvara. ca 1-2 veckor
Saigon, en utomhusskärm i konstrotting. Konstrotting är ett tåligt material som klarar väder och vind. Den flätade strukturen skapar ett vackert ljusspel. Sladdställ för utomhusbruk köpes separat. Höjd 30cm, bredd 28cm och djup 28cm.
| Artikelnummer | PR7028 |
| EAN-kod | 7330976105175 |
| Varumärke | PR Home |
| Fäste | Ringfäste E27 |
| Watt | Max 40W |
| Djup | 28 cm |
| Höjd | 30 cm |
| Bredd | 28 cm |
| Färg | Svart |
| Material | Poly Rotting |
| Övrigt | För utomhusbruk |
| Leverantörens artikelnummer | 7028 |