PR Home
Saigon Takskärm Svart 38cm
719 kr
Ord.pris: 899 kr
Spara 180 kr
Lägsta pris 30 dagar innan prissänkningen: 719 kr
Beställningsvara. ca 1-2 veckor
Saigon, en utomhusskärm i konstrotting. Konstrotting är ett tåligt material som klarar väder och vind. Den flätade strukturen skapar ett vackert ljusspel. Sladdställ för utomhusbruk köpes separat. Höjd 40cm, bredd 38cm och djup 38cm.
| Artikelnummer | PR7038 |
| EAN-kod | 7330976105182 |
| Varumärke | PR Home |
| Fäste | Ringfäste E27 |
| Watt | Max 40W |
| Djup | 38 cm |
| Höjd | 40 cm |
| Bredd | 38 cm |
| Färg | Svart |
| Material | Poly Rotting |
| Övrigt | För utomhusbruk |
| Leverantörens artikelnummer | 7038 |