PR Home
Maki takskärm, vit 43cm
.
359 kr
Ord.pris: 449 kr
Spara 90 kr
Lägsta pris 30 dagar innan prissänkningen: 359 kr
Beställningsvara. Ca 2-3 veckor
Rispappersskärm Maki med tät oregelbunden metalltråd som skapar ett vackert mönster. Maki är äggformad, 43cm i diameter och 54cm hög. Levereras utan lampsladd. Spänns ut till sin form med hjälp av en metallexpander som man även fäster lampsladden i.
| Artikelnummer | PR4354 |
| EAN-kod | 7330976108909 |
| Varumärke | PR Home |
| Fäste | Ringfäste E27 |
| Djup | 43 cm |
| Höjd | 54 cm |
| Bredd | 43 cm |
| Färg | Vit |
| Material | Papper |
| Leverantörens artikelnummer | 4354 |