PR Home
August Lampskärm Opal 25cm
499 kr
Beställningsvara. ca 2-3 veckor
Klassisk skärm till en skomakarlampa i glas. Rejält glas som reflekterar färgen i glaset på en fint sätt och ger ett djup åt färgen. Höjd 16cm, bredd 24,5cm och djup 24,5cm.
| Artikelnummer | PR3142507 |
| EAN-kod | 7330976100521 |
| Varumärke | PR Home |
| Fäste | Skomakarfäste |
| Sockel | E27 |
| Djup | 25 cm |
| Höjd | 10 cm |
| Bredd | 25 cm |
| Färg | Opal |
| Material | Glas |
| Leverantörens artikelnummer | 3142507 |