PR Home
Cebu Lampskärm Natur 21cm
.
449 kr
Beställningsvara. ca 2-3 veckor
Lampskärm Cebu är en skärm flätad i tvinnat naturmaterial. Höjd 18cm, bredd 21cm och djup 21cm. Skärmen har E27 ringfäste. Skärmen är anpassad för ljuskälla med max 40W. Bör skyddas i från nederbörd då lampskärmen består av naturfiber.
| Artikelnummer | PR3521 |
| EAN-kod | 7330976054329 |
| Varumärke | PR Home |
| Fäste | Ringfäste E27 |
| Watt | Max 40W |
| Djup | 21 cm |
| Höjd | 18 cm |
| Bredd | 21 cm |
| Färg | Natur |
| Material | Lampakanay |
| Leverantörens artikelnummer | 3521 |