PR Home
Classic Mässingskärm Antiksilver 18cm
.
699 kr
Beställningsvara. Ca 2-3 veckor
Vår populära lampskärm Classic i metall. En tidlös lampskärm gjord av äkta mässingsplåt vilket kommer göra att ljuset sprider sig uppåt och neråt, vilket ger en häftig ljuseffekt. Antiksilver finish. Lampskärmen har ett E27 ringfäste.
| Artikelnummer | PRMS18-AS |
| EAN-kod | 7330976035939 |
| Varumärke | PR Home |
| Fäste | Ringfäste E27 |
| Sockel | E27 Ring |
| Djup | 19 cm |
| Höjd | 11 cm |
| Bredd | 19 cm |
| Färg | Antiksilver |
| Material | Metall |
| Leverantörens artikelnummer | MS18-AS |