PR Home
Sofia Lampskärm Florenzo Ockra 20cm
.
343 kr
Ord.pris: 429 kr
Spara 86 kr
Lägsta pris 30 dagar innan prissänkningen: 343 kr
Beställningsvara. Ca 2-3 veckor
Lampskärm Sofia i ett tyg med linnestruktur och matt yta. Skärmen finns i flera storlekar, har en ljus insida som ger ett behagligt sken och är lätt att matcha med olika lampfötter. Lampskärmen har ett E27 ringfäste.
| Artikelnummer | PR420-1314 |
| EAN-kod | 7330976120017 |
| Varumärke | PR Home |
| Fäste | Ringfäste E27 |
| Djup | 20 cm |
| Höjd | 16 cm |
| Bredd | 20 cm |
| Färg | Ockra |
| Material | 54 % polyester/36 % viskos/10 % linne |
| Leverantörens artikelnummer | 420-1314 |