PR Home
Sofia Lampskärm Florenzo Caramel 20c
.
429 kr
Beställningsvara. Ca 2-3 veckor
Lampskärm Sofia i ett tyg med linnestruktur och matt yta. Skärmen finns i flera storlekar, har en ljus insida som ger ett behagligt sken och är lätt att matcha med olika lampfötter. Lampskärmen har ett E27 ringfäste.
| Artikelnummer | PR420-9277 |
| EAN-kod | 7330976119912 |
| Varumärke | PR Home |
| Fäste | Ringfäste E27 |
| Djup | 20 cm |
| Höjd | 16 cm |
| Bredd | 20 cm |
| Färg | Natur |
| Material | 54 % polyester/36 % viskos/10 % linne |
| Leverantörens artikelnummer | 420-9277 |