PR Home
Mia Lampskärm Frank Marin 20cm
.
349 kr
Beställningsvara. Ca 2-3 veckor
Vår underbara lampskärm Mia. Lampskärmen är enkel och snygg vilket gör att du kan framhäva lampfoten den sitter på och skapa olika uttryck i din inredning. Lampskärmen är försedd med ett klofäste, vilket man fäster på glödlampan.
| Artikelnummer | PRML02-F19 |
| EAN-kod | 7330976114160 |
| Varumärke | PR Home |
| Fäste | Klofäste |
| Djup | 20 cm |
| Höjd | 17 cm |
| Bredd | 20 cm |
| Färg | Marinblå |
| Material | Tryckt bomull |
| Leverantörens artikelnummer | ML02-F19 |