Aneta
Felix skärm Ø46cm, vit
.
679 kr
Ord.pris: 849 kr
Spara 170 kr
Lägsta pris 30 dagar innan prissänkningen: 679 kr
Beställningsvara. ca 1-2 veckor
Felix är en stilren lampskärm i plisserad textil som filtrerar ljuset och ger en mjuk och behaglig belysning i ditt hem. Den passar perfekt till de flesta lampfötter och ger en elegant touch till ditt rum. Felix finns tillgänglig i flera olika storlekar för att passa både golv- bords- och vägglampor.
| Artikelnummer | AN84308-049 |
| EAN-kod | 7041661277069 |
| Varumärke | Aneta |
| Höjd | 23 cm |
| Bredd | 46 cm |
| Längd | 46 cm |
| Färg | Vit |
| Material | Textil |
| Leverantörens artikelnummer | 84308-049 |