PR Home
Mia Mönstrad lampskärm, Frank Rost 20cm
.
279 kr
Ord.pris: 349 kr
Spara 70 kr
Lägsta pris 30 dagar innan prissänkningen: 279 kr
Beställningsvara. Ca 2-3 veckor
Vår underbara lampskärm Mia. Lampskärmen är enkel och snygg vilket gör att du kan framhäva lampfoten den sitter på och skapa olika uttryck i din inredning. Lampskärmen är försedd med ett klofäste, vilket man fäster på glödlampan.
| Artikelnummer | PRML02-F18 |
| EAN-kod | 7330976049219 |
| Varumärke | PR Home |
| Fäste | Klofäste |
| Djup | 20 cm |
| Höjd | 17 cm |
| Bredd | 20 cm |
| Färg | Rost |
| Material | Tryckt bomull |
| Leverantörens artikelnummer | ML02-F18 |