PR Home
Oval Lampskärm Bertie Grön 20cm
.
279 kr
Ord.pris: 349 kr
Spara 70 kr
Lägsta pris 30 dagar innan prissänkningen: 279 kr
Beställningsvara. ca 2-3 veckor
Oval Lampskärm i ett mönstrat bomullstyg från Svanefors med ljus botten. En slingrande bladslinga i modern tappning i gröna toner. Skapar ett fint blickfång i din inredning. Skärmen har en vit insida och rullade kanter för en mer modern känsla. Denna modell har ett klofäste som fästes direkt på ljuskällan. Klotformad ljuskälla köpes separat. Tyget är certifierad enligt STANDARD 100 by OEKO-TEX®. Certifieringen garanterar att produkten är testad och fri från ämnen som kan vara skadliga för hälsan och miljön.
| Artikelnummer | PR1520-1546 |
| EAN-kod | 7330976139842 |
| Varumärke | PR Home |
| Fäste | Klofäste |
| Djup | 14 cm |
| Höjd | 14 cm |
| Bredd | 20 cm |
| Färg | Grön |
| Material | 100 % bomull |
| Leverantörens artikelnummer | 1520-1546 |