PR Home
Sofia Lampskärm Lin Natur/vit 40cm
.
639 kr
Ord.pris: 799 kr
Spara 160 kr
Lägsta pris 30 dagar innan prissänkningen: 639 kr
1 st i lager. 1-3 arbetsdagar
Sofia Lampskärm i linnetyg. Linet gör att tyget får en vackert naturlig struktur och skapar ett lyxigt blickfång i din inredning. Skärmen har en vit insida och kantband i samma tyg som skärmen. Formen är rund och lätt utställd nedtill. Lampskärmen har ett E27 ringfäste. Ljuskälla E27 köpes separat. Tyget är certifierad enligt STANDARD 100 by OEKO-TEX®. Certifieringen garanterar att produkten är testad och fri från ämnen som kan vara skadliga för hälsan och miljön.
| Artikelnummer | PR440-L121 |
| EAN-kod | 7330976136285 |
| Varumärke | PR Home |
| Fäste | Ringfäste E27 |
| Djup | 40 cm |
| Höjd | 29 cm |
| Bredd | 40 cm |
| Färg | Lin/Vit |
| Material | 100% linne |
| Leverantörens artikelnummer | 440-L121 |