PR Home
Sofia Lampskärm Lin Natur 20cm
.
399 kr
Beställningsvara. ca 1-2 veckor
Sofia Lampskärm i linnetyg. Linet gör att tyget får en vackert naturlig struktur och skapar ett lyxigt blickfång i din inredning. Skärmen har en vit insida och kantband i samma tyg som skärmen. Formen är rund och lätt utställd nedtill. Lampskärmen har ett E27 ringfäste. Ljuskälla E27 köpes separat. Tyget är certifierad enligt STANDARD 100 by OEKO-TEX®. Certifieringen garanterar att produkten är testad och fri från ämnen som kan vara skadliga för hälsan och miljön.
| Artikelnummer | PR420-L021 |
| EAN-kod | 7330976136025 |
| Varumärke | PR Home |
| Fäste | Ringfäste E27 |
| Djup | 20 cm |
| Höjd | 16 cm |
| Bredd | 20 cm |
| Färg | Natur |
| Material | 100% linne |
| Leverantörens artikelnummer | 420-L021 |