PR Home
Oval Lampskärm Lin Offwhite 25cm
.
319 kr
Ord.pris: 399 kr
Spara 80 kr
Lägsta pris 30 dagar innan prissänkningen: 319 kr
4 st i lager. 1-3 arbetsdagar
Oval Lampskärm i linnetyg. Linet gör att tyget får en vackert naturlig struktur och skapar ett lyxigt blickfång i din inredning. Skärmen har en vit insida och kantband i samma tyg som skärmen. Denna modell har ett klofäste som fästes direkt på ljuskällan. Klotformad ljuskälla köpes separat. Tyget är certifierad enligt STANDARD 100 by OEKO-TEX®. Certifieringen garanterar att produkten är testad och fri från ämnen som kan vara skadliga för hälsan och miljön.
| Artikelnummer | PR1530-L002 |
| EAN-kod | 7330976135882 |
| Varumärke | PR Home |
| Fäste | Klofäste |
| Djup | 17 cm |
| Höjd | 18 cm |
| Bredd | 25 cm |
| Färg | Offwhite |
| Material | 100% linne |
| Leverantörens artikelnummer | 1530-L002 |