PR Home
Mia Lampskärm Classico Beige 24cm
279 kr
Ord.pris: 349 kr
Spara 70 kr
Lägsta pris 30 dagar innan prissänkningen: 279 kr
Beställningsvara. Ca 2-3 veckor
Mia Lampskärm i ett bomullstyg med linneliknande struktur som ger liv åt tyget. Vit insida och matchande kantband. Formen är rund och lätt utställd nedtill. Lampskärmen har ett E27 ringfäste. Ljuskälla E27 köpes separat. Tyget är certifierad enligt STANDARD 100 by OEKO-TEX®. Certifieringen garanterar att produkten är testad och fri från ämnen som kan vara skadliga för hälsan och miljön.
| Artikelnummer | PRML03-4718 |
| EAN-kod | 7330976135127 |
| Varumärke | PR Home |
| Fäste | Ringfäste E27 |
| Djup | 24 cm |
| Höjd | 20 cm |
| Bredd | 24 cm |
| Färg | Beige |
| Material | 100 % bomull |
| Leverantörens artikelnummer | ML03-4718 |