PR Home
Oval Lampskärm Lin Natur/vit 20cm
.
239 kr
Ord.pris: 299 kr
Spara 60 kr
Lägsta pris 30 dagar innan prissänkningen: 239 kr
Beställningsvara. ca 1-2 veckor
Oval Lampskärm i linnetyg. Linet gör att tyget får en vackert naturlig struktur och skapar ett lyxigt blickfång i din inredning. Skärmen har en vit insida och kantband i samma tyg som skärmen. Denna modell har ett klofäste som fästes direkt på ljuskällan. Klotformad ljuskälla köpes separat. Tyget är certifierad enligt STANDARD 100 by OEKO-TEX®. Certifieringen garanterar att produkten är testad och fri från ämnen som kan vara skadliga för hälsan och miljön.
| Artikelnummer | PR1520-L121 |
| EAN-kod | 7330976136315 |
| Varumärke | PR Home |
| Fäste | Klofäste |
| Djup | 14 cm |
| Höjd | 14 cm |
| Bredd | 20 cm |
| Färg | Lin/Vit |
| Material | 100% linne |
| Leverantörens artikelnummer | 1520-L121 |