999 kr
1 st i lager. 1-3 arbetsdagar
Dome Torno Mole 25 cm skapar en strategisk atmosfär av djup och exklusivitet. Den fylliga mullvadsfärgen i kombination med Torno-kollektionens textila karaktär gör skärmen till ett smart val för interiörer där tonalitet och premiumkänsla är avgörande. En stilren volymprodukt med hög differentieringsgrad.
| Artikelnummer | BG22528007 |
| EAN-kod | 7391699286053 |
| Varumärke | BERGO Lampskärmar |
| Tillverkningsland | Sverige |
| Designer | Astrid Stockholm |
| Fäste | Ringfäste |
| Sockel | Stor sockel, E27 |
| Watt | Max 60 W |
| Höjd | 15 cm |
| Diameter | 25 cm |
| Färg | Brun |
| Material | Mohair ull, jacuard & linnevarp |
| Leverantörens artikelnummer | 22528007 |