999 kr
3 st i lager. 1-3 arbetsdagar
Dome Torno Cream 25 cm är en taktisk kombination av materialinnovation och nordiskt formspråk. Med sin exklusiva mohair-, jacquard- och linnevarpsblandning adderar den ett texturerat lugn som lyfter hela ljusmiljön. Den handtillverkas i Sverige, vilket säkerställer hög leveranssäkerhet och en premiumfinish som står sig över tid. En optimal touchpoint för att driva varumärkesvärde i hemmet.
| Artikelnummer | BG22528021 |
| EAN-kod | 7391699286046 |
| Varumärke | BERGO Lampskärmar |
| Tillverkningsland | Sverige |
| Designer | Astrid Stockholm |
| Fäste | Ringfäste |
| Sockel | Stor sockel, E27 |
| Watt | Max 60 W |
| Höjd | 15 cm |
| Diameter | 25 cm |
| Färg | Vit |
| Material | Mohair ull, jacuard & linnevarp |
| Leverantörens artikelnummer | 22528021 |