1 119 kr
Ord.pris: 1 399 kr
Spara 280 kr
Lägsta pris 30 dagar innan prissänkningen: 1 119 kr
3 st i lager. 1-3 arbetsdagar
Den större skalan i Torno Mole 35 cm förstärker skärmens sofistikerade djup. Den exklusiva tygytan utvecklar en varm, omslutande ljuskaraktär som är optimal för miljöer där kundupplevelsen styrs av stämning, materialitet och subtil dramatik.
| Artikelnummer | BG23528007 |
| EAN-kod | 7391699286114 |
| Varumärke | BERGO Lampskärmar |
| Tillverkningsland | Sverige |
| Designer | Astrid Stockholm |
| Fäste | Ringfäste |
| Sockel | Stor sockel, E27 |
| Watt | Max 60 W |
| Höjd | 17 cm |
| Diameter | 35 cm |
| Färg | Brun |
| Material | Mohair ull, jacuard & linnevarp |
| Leverantörens artikelnummer | 23528007 |