PR Home
Sofia lampskärm, plissé offwhite 20cm
.
379 kr
Beställningsvara. Ca 2-3 veckor
Sofia Plissé är en rund lampskärm med lagda veck. En klassisk handgjord skärm i linnetyg fodrad med bomullstyg i samma färg. En arbetad skärm som kan kombineras med många olika lampfötter. Lampskärmen har ett E27 ringfäste. Höjd 15,5cm, diameter nedtill 20cm och upptill 17cm.
| Artikelnummer | PR420-2301 |
| EAN-kod | 7330976065486 |
| Varumärke | PR Home |
| Fäste | Ringfäste E27 |
| Sockel | N/A |
| Watt | N/A |
| Djup | 20 cm |
| Höjd | 16 cm |
| Bredd | 20 cm |
| Färg | Offwhite |
| Material | Linne |
| Leverantörens artikelnummer | 420-2301 |