PR Home
Stella lampskärm, offwhite 25cm
.
359 kr
Ord.pris: 449 kr
Spara 90 kr
Lägsta pris 30 dagar innan prissänkningen: 359 kr
Beställningsvara. ca 2-3 veckor
Stella lampskärm i rynkad sidenlook fodrad med bomullstyg i samma färg. Finns i 3 storlekar och 3 färger. Vit, rosa och grön. En klassisk modell som är lika läcker på en trendig lampfot som på en klassisk bordslampa. E27 ringfäste.
| Artikelnummer | PR2925-2801 |
| EAN-kod | 7330976079551 |
| Varumärke | PR Home |
| Fäste | Ringfäste E27 |
| Sockel | N/A |
| Watt | N/A |
| Djup | 25 cm |
| Höjd | 16 cm |
| Bredd | 25 cm |
| Färg | Offwhite |
| Material | Satluj Silk |
| Leverantörens artikelnummer | 2925-2801 |