PR Home
Siv Toppringskärm, Svart 20cm
.
319 kr
Ord.pris: 399 kr
Spara 80 kr
Lägsta pris 30 dagar innan prissänkningen: 319 kr
Beställningsvara. Ca 2-3 veckor
Siv lampskärm med rynkat tyg i sidenlook. Skärmen har en vågig form nedtill vilket skapar ett fint ljusflöde, samt har foder i matchande bomullstyg. Denna modell har ett toppringsfäste som fästes ovanifrån och passar till lampor med böjbar arm. Det går även att kombinera denna skärm med ett takupphänge med E27 lamphållare. E27 toppringsfäste. E27 ljuskälla köpes separat.
| Artikelnummer | PR5020-9256 |
| EAN-kod | 7330976120833 |
| Varumärke | PR Home |
| Fäste | Toppringsfäste |
| Djup | 20 cm |
| Höjd | 20 cm |
| Bredd | 20 cm |
| Färg | Svart |
| Material | 80% Vscose/15% polyester/5% silke |
| Leverantörens artikelnummer | 5020-9256 |