PR Home
Stella Toppringskärm, Offwhite 20cm
.
319 kr
Ord.pris: 399 kr
Spara 80 kr
Lägsta pris 30 dagar innan prissänkningen: 319 kr
Beställningsvara. ca 2-3 veckor
Lampskärm Stella i rynkad sidenlook fodrad med bomullstyg i samma färg. Lampskärmen har ett toppringsfäste och kan användas till golvfot med böjbar arm och vägglampa. Det går även att kombinera denna skärm med ett takupphänge med E27 lamphållare och på så sätt använda den som fönster -och taklampa. E27 toppringsfäste.
| Artikelnummer | PR3020-100 |
| EAN-kod | 7330976116355 |
| Varumärke | PR Home |
| Fäste | Toppringsfäste |
| Djup | 20 cm |
| Höjd | 20 cm |
| Bredd | 20 cm |
| Färg | Vit |
| Material | Satluj Silk |
| Leverantörens artikelnummer | 3020-100 |