PR Home
Cia Toppringskärm Botany Grön 20cm
.
379 kr
Beställningsvara. ca 2-3 veckor
Lampskärm Cia i ett mönstrat bomullstyg. Lampskärmen har en ljus insida, ger ett behagligt sken och passar bra till golvfot med böjbar arm samt vägglampa. Lampskärmen har en E27 toppring. Går även bra att kombinera med ett takupphäng.
| Artikelnummer | PR1420-5010 |
| EAN-kod | 7330976121199 |
| Varumärke | PR Home |
| Fäste | Toppringsfäste |
| Djup | 20 cm |
| Höjd | 19 cm |
| Bredd | 20 cm |
| Färg | Grön |
| Material | 100% Bomull |
| Leverantörens artikelnummer | 1420-5010 |