PR Home
Cia Toppringskärm Theo Beige 20cm
.
359 kr
Ord.pris: 449 kr
Spara 90 kr
Lägsta pris 30 dagar innan prissänkningen: 359 kr
Beställningsvara. ca 2-3 veckor
Cia Toppringsskärm i ett mönstrat tyg från Svanefors med ljus linnefärgad botten. Detta klassiska mönster med sitt detaljerade mönster i harmoniska färger skapar stilen både i det moderna och det lantliga hemmet. Skärmen har en ljus insida och matchande kantband. Denna skärm har ett toppringsfäste som innebär att den kan användas till golvfot med böjbar arm samt vägglampa med böjbar arm. Ljuskälla E27 köpes separat.
| Artikelnummer | PR1420-1474 |
| EAN-kod | 7330976133192 |
| Varumärke | PR Home |
| Fäste | Toppringsfäste |
| Djup | 20 cm |
| Höjd | 19 cm |
| Bredd | 20 cm |
| Färg | Beige |
| Material | 50% polyester/40% bomull/10%Lin |
| Leverantörens artikelnummer | 1420-1474 |