PR Home
Cia Toppringskärm Plissé OW 20cm
.
349 kr
2 st i lager. 1-3 arbetsdagar
Vår enkla och snygga lampskärm Cia finns i många olika tyger, färger samt mönster. Lampskärmen har ett E27 toppringsfäste som passar till bord-, vägg- och golvlampor som har E27 lamphållare där skärmen fästs ovanifrån.
| Artikelnummer | PR1420-2701 |
| EAN-kod | 7330976069798 |
| Varumärke | PR Home |
| Fäste | Toppringsfäste |
| Sockel | N/A |
| Watt | N/A |
| Djup | 20 cm |
| Höjd | 21 cm |
| Bredd | 20 cm |
| Färg | Offwhite |
| Material | Linne |
| Leverantörens artikelnummer | 1420-2701 |