PR Home
Cia Toppringskärm Lin Offwhite 20cm
279 kr
Ord.pris: 349 kr
Spara 70 kr
Lägsta pris 30 dagar innan prissänkningen: 279 kr
Beställningsvara. ca 1-2 veckor
Cia toppringsskärm i linnetyg. Linet gör att tyget får en vackert naturlig struktur och skapar ett lyxigt blickfång i din inredning. Skärmen har en vit insida och kantband i samma tyg som skärmen. Denna modell har ett toppringsfäste som fästes ovanifrån, och passar till lampor med böjd arm. E27 ljuskälla köpes separat. Tyget är certifierad enligt STANDARD 100 by OEKO-TEX®. Certifieringen garanterar att produkten är testad och fri från ämnen som kan vara skadliga för hälsan och miljön.
| Artikelnummer | PR1420-L002 |
| EAN-kod | 7330976135851 |
| Varumärke | PR Home |
| Fäste | Toppringsfäste |
| Djup | 20 cm |
| Höjd | 19 cm |
| Bredd | 20 cm |
| Färg | Offwhite |
| Material | 100% linne |
| Leverantörens artikelnummer | 1420-L002 |