PR Home
Cia toppringskärm, plissé natur 20cm
.
349 kr
1 st i lager. 1-3 arbetsdagar
Vår enkla och snygga lampskärm Cia finns i många olika tyger, färger samt mönster. Lampskärmen har ett E27 toppringsfäste som passar till bord-, vägg- och golvlampor som har E27 lamphållare där skärmen fästs ovanifrån.
| Artikelnummer | PR1420-2702 |
| EAN-kod | 7330976069804 |
| Varumärke | PR Home |
| Fäste | Toppringsfäste |
| Sockel | N/A |
| Watt | N/A |
| Djup | 20 cm |
| Höjd | 21 cm |
| Bredd | 20 cm |
| Färg | Natur |
| Material | Linne |
| Leverantörens artikelnummer | 1420-2702 |