PR Home
Cia toppringskärm, plissé grå 20cm
.
279 kr
Ord.pris: 349 kr
Spara 70 kr
Lägsta pris 30 dagar innan prissänkningen: 279 kr
Beställningsvara. ca 2-3 veckor
Vår enkla och snygga lampskärm Cia finns i många olika tyger, färger samt mönster. Lampskärmen har ett E27 toppringsfäste som passar till bord-, vägg- och golvlampor som har E27 lamphållare där skärmen fästs ovanifrån.
| Artikelnummer | PR1420-2707 |
| EAN-kod | 7330976069811 |
| Varumärke | PR Home |
| Fäste | Toppringsfäste |
| Sockel | N/A |
| Watt | N/A |
| Djup | 20 cm |
| Höjd | 21 cm |
| Bredd | 20 cm |
| Färg | grå |
| Material | Linne |
| Leverantörens artikelnummer | 1420-2707 |