PR Home
Queen Lampskärm Lin Natur/vit 12cm
159 kr
Ord.pris: 199 kr
Spara 40 kr
Lägsta pris 30 dagar innan prissänkningen: 159 kr
6 st i lager. 1-3 arbetsdagar
Queen rund lampskärm ljus beige i linnetyg med ett klofäste. Linet gör att tyget får en vackert naturlig struktur och skapar ett lyxigt blickfång i din inredning. Skärmen har en vit insida och kantband i samma tyg som skärmen. Denna modell har ett klofäste för kronljus och fästs på ljuskällan, och passar till takkronor samt mindre lampfötter. Ljuskälla ingår ej. Tyget är certifierad enligt STANDARD 100 by OEKO-TEX®. Certifieringen garanterar att produkten är testad och fri från ämnen som kan vara skadliga för hälsan och miljön. Lampskärmen har måtten Diameter nedtill: 12cm, Höjd: 12cm.
| Artikelnummer | PR0612-L121 |
| EAN-kod | 7330976141234 |
| Varumärke | PR Home |
| Fäste | Klofäste |
| Djup | 12 cm |
| Höjd | 12 cm |
| Bredd | 12 cm |
| Färg | Lin/Vit |
| Material | Linne |
| Leverantörens artikelnummer | 0612-L121 |