OBS! Lampskärm köps separat.
2 689 kr
1 st i lager. 1-3 arbetsdagar
Lampfoten Verdi Lampfot Pear 19cm är ett dekorativt inslag i hemmet och kombinerar funktion med stil. Ytan i ger ett elegant visuellt intryck och förstärker lampfotens dekorativa känsla. Perfekt för fönsterbrädan, byrån eller nattduksbordet där den fungerar som en dekorativ ljuskälla. Sockeln är av typen E27 vilket ger stor flexibilitet när du väljer ljuskälla.
| Artikelnummer | HB6604-139 |
| EAN-kod | 7319500050297 |
| Varumärke | Hallbergs Belysning |
| Produkttyp | Bordslampa |
| Sockel | E27 |
| Djup | 19 cm |
| Höjd | 50 cm |
| Bredd | 19 cm |
| Färg | Pear |
| Material | Keramik |
| Leverantörens artikelnummer | 6604-139 |