OBS! Lampskärm köps separat.
2 669 kr
1 st i lager. 1-3 arbetsdagar
Med sin genomtänkta design blir lampfoten Bella Lampfot White 19cm en naturlig detalj i både klassiska och moderna miljöer. Finishen i skapar ett harmoniskt uttryck och blir en vacker detalj i rummet. Passar utmärkt i många miljöer där du vill kombinera funktionell belysning med stilren design. Den praktiska E27‑sockeln gör det enkelt att välja den ljuskälla som passar din belysning bäst.
| Artikelnummer | HB6634-011 |
| EAN-kod | 7319500042698 |
| Varumärke | Hallbergs Belysning |
| Produkttyp | Bordslampa |
| Sockel | E27 |
| Djup | 19 cm |
| Höjd | 50 cm |
| Bredd | 19 cm |
| Färg | White |
| Material | Keramik |
| Leverantörens artikelnummer | 6634-011 |