Qvist Studio
Lampfot Qvist 402, Black 60cm
OBS! Lampskärm köps separat.
599 kr
Beställningsvara. ca 1-2 veckor
Lampfoten Qvist 402 i svart (60 cm) kännetecknas av sin stabila, rundade bas och smäckra hals. Den högre modellen ger extra närvaro i rummet och passar perfekt tillsammans med större lampskärmar. Ett elegant val för vardagsrummet eller som golvnära belysning i hörn.
| Artikelnummer | QV402-08-060 |
| EAN-kod | 7340236300486 |
| Varumärke | Qvist Studio |
| Produkttyp | Bordslampa |
| Sockel | E27 |
| Djup | 12 cm |
| Höjd | 60 cm |
| Bredd | 12 cm |
| Färg | Svart |
| Material | Metall |
| Leverantörens artikelnummer | 402-08-060 |