Qvist Studio
Lampfot Qvist 405, Green 38cm
OBS! Lampskärm köps separat.
799 kr
Beställningsvara. ca 1-2 veckor
Lampfoten Qvist 405 i grön (38 cm) kombinerar en rund, modern bas med en dämpad naturnära ton. Den högre modellen ger en mer markerad närvaro och fungerar bra med textilskärmar. Ett perfekt val för dig som vill skapa en harmonisk atmosfär.
| Artikelnummer | QV405-20-038 |
| EAN-kod | 7340236300684 |
| Varumärke | Qvist Studio |
| Produkttyp | Bordslampa |
| Sockel | E27 |
| Djup | 18 cm |
| Höjd | 38 cm |
| Bredd | 18 cm |
| Färg | Grön |
| Material | Metall |
| Leverantörens artikelnummer | 405-20-038 |