Qvist Studio
Lampfot Qvist 411, Brown 57cm
OBS! Lampskärm köps separat.
999 kr
Beställningsvara. ca 1-2 veckor
Lampfoten Qvist 411 i varm valnötston har en elegant slät profil som utstrålar tidlös charm. Den rena designen gör att den harmoniserar med både ljusa linneskärmar och mönstrade tyger, vilket ger flexibilitet i inredningen. Med sin välbalanserade höjd blir den ett självklart inslag på ett sideboard eller soffbord.
| Artikelnummer | QV411-17-057 |
| EAN-kod | 7340236300998 |
| Varumärke | Qvist Studio |
| Produkttyp | Bordslampa |
| Sockel | E27 |
| Djup | 17 cm |
| Höjd | 57 cm |
| Bredd | 17 cm |
| Färg | Brun |
| Material | Trä |
| Leverantörens artikelnummer | 411-17-057 |