Qvist Studio
Lampfot Qvist 412, Brown 55cm
OBS! Lampskärm köps separat.
1 499 kr
Beställningsvara. ca 1-2 veckor
Lampfoten Qvist 412 i varm valnötston har en smal och balanserad design med slät yta som förhöjer elegansen. Den varma trätonen tillför naturlig karaktär och gör den lätt att kombinera med lampskärmar i både textil och färg. Passar utmärkt som dekorativ lampa i vardagsrum eller sovrum.
| Artikelnummer | QV412-17-055 |
| EAN-kod | 7340236301018 |
| Varumärke | Qvist Studio |
| Produkttyp | Bordslampa |
| Sockel | E27 |
| Djup | 15 cm |
| Höjd | 55 cm |
| Bredd | 15 cm |
| Färg | Brun |
| Material | Trä |
| Leverantörens artikelnummer | 412-17-055 |