PR Home
Salong Lampfot, Vit 42cm
OBS! Lampskärm köps separat.
649 kr
4 st i lager. 1-3 arbetsdagar
Lampfot Salong en klassisk och elegant bordslampa i metall som finns i flera höjder och färger. En design som håller över tid. Ingår i serien Salong. Vit finish. 1,6m vit plastsladd med strömbrytare ca 30cm från lampa. Höjd 42cm, bredd 9cm och djup 9cm. E27 sockel. Max 40W. IP20. Ljuskälla ingår ej. Passar med en skärm som har 17-20cm i diameter.
| Artikelnummer | PR620010 |
| EAN-kod | 7330976112883 |
| Varumärke | PR Home |
| Produkttyp | Bordslampa |
| Sockel | E27 |
| Watt | Max 40W |
| Djup | 9 cm |
| Höjd | 42 cm |
| Bredd | 9 cm |
| Anslutningssladd | 160 cm |
| Färg | Vit |
| Material | Metal |
| Leverantörens artikelnummer | 620010 |