Alde & Lind
Twiggy Julstjärna Silver 75cm
.
79 kr
Ord.pris: 99 kr
Spara 20 kr
Lägsta pris 30 dagar innan prissänkningen: 69 kr
10+ st i lager. 1-3 arbetsdagar
Twiggy är en gnistrande glittrig stjärna helt täckt med champagnefärgat glitter. Hålmönstret är designat med runda små hål, som är placerade tätare ut mot varje spets och litet glesare in mot stjärnans mitt. Denna stjärna försluts med champagnefärgade organzaband. Twiggy finns i fler färger. Använd endast med LED lampa.
| Artikelnummer | AD10221 |
| EAN-kod | 7350147271331 |
| Varumärke | Alde & Lind |
| Ljuskälla | LED 3W |
| Ljuskälla ingår | LED 3W |
| Djup | 19 cm |
| Höjd | 75 cm |
| Diameter | 75 cm |
| Färg | Silver |
| Material | Papper |
| Leverantörens artikelnummer | 10221 |