Alde & Lind
Roxy Julstjärna Röd 75cm
.
629 kr
Ord.pris: 899 kr
Spara 270 kr
Lägsta pris 30 dagar innan prissänkningen: 629 kr
4 st i lager. 1-3 arbetsdagar
Roxy är en tredimmensionell stjärna av smörpapperskvalitet. Den viks förhand och är uppbyggd i tre olika lager. Pappret är tryckt med en "ombreeffekt" dvs det är ofärgat längst ut på spetsarna och blir mer intensiv färg ju längre in mot stjärnans mitt. Roxy finns i olika storlekar och färger. Använd endast med LED lampa
| Artikelnummer | AD10237 |
| EAN-kod | 7350147271492 |
| Varumärke | Alde & Lind |
| Ljuskälla | LED 3W |
| Ljuskälla ingår | LED 3W |
| Djup | 18 cm |
| Höjd | 75 cm |
| Diameter | 75 cm |
| Färg | Röd |
| Material | Papper |
| Leverantörens artikelnummer | 10237 |