Alde & Lind
Clair Julstjärna Champagne 75cm
.
209 kr
Ord.pris: 299 kr
Spara 90 kr
Lägsta pris 30 dagar innan prissänkningen: 209 kr
10+ st i lager. 1-3 arbetsdagar
Clair är en champagnefärgad pappersstjärna med ett champagnefärgat glitter som pryder stjärnans mitt. Hålmönstret har en elegant design av små miniatyrhål som strålar ut från stjärnans mitt mot spetsarna i ett mycket vackert mönster. Clair finns även i en mörkröd färg. Använd endast med LED lampa
| Artikelnummer | AD10226 |
| EAN-kod | 7350147271386 |
| Varumärke | Alde & Lind |
| Ljuskälla | LED 3W |
| Ljuskälla ingår | LED 3W |
| Djup | 18 cm |
| Höjd | 75 cm |
| Diameter | 75 cm |
| Färg | Champagne |
| Material | Papper |
| Leverantörens artikelnummer | 10226 |