PR Home
August Lampskärm Grön 25cm
499 kr
1 st i lager. 1-3 arbetsdagar
Klassisk skärm till en skomakarlampa i glas. Rejält glas som reflekterar färgen i glaset på en fint sätt och ger ett djup åt färgen. Höjd 16cm, bredd 24,5cm och djup 24,5cm.
| Artikelnummer | PR3142513 |
| EAN-kod | 7330976100538 |
| Varumärke | PR Home |
| Fäste | Skomakarfäste |
| Sockel | E27 |
| Djup | 25 cm |
| Höjd | 10 cm |
| Bredd | 25 cm |
| Färg | Grön |
| Material | Glas |
| Leverantörens artikelnummer | 3142513 |