Le Klint
Stativ för bordslampa 406 A E27
.
645 kr
Beställningsvara. ca 1-2 veckor
Le Klint specialstativ för användning med bordslampor. Stativet kan användas med lampskärmarna Model 1, Model 2 och Model 6, med sidolängderna 21 och 23 cm. Stativets höjd är 13 cm och har en diameter på 18 cm. Det är möjligt att flytta ringen i mitten av stativet om spridningen av lampskärmen önskas ändras.
| Artikelnummer | KL406A |
| EAN-kod | 5703387406100 |
| Varumärke | Le Klint |
| Fäste | E27 |
| Sockel | Stor sockel, E27 |
| Höjd | 13,2 cm |
| Diameter | 17,5 cm |
| Färg | Vit |
| Material | Stål |
| Leverantörens artikelnummer | 406A |